İnsan Kaynakları Politikamız

Has Vida, hedef ve ilkeleri doğrultusunda;

·         Görevinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kaliteli insan gücünü bünyesine kazandırmayı,

·         Çalışanlarının fikirlerini dile getirebilecekleri etkin bir iletişim ve motivasyon ortamı sağlamayı,

·         Çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemeyi insan kaynakları politikası olarak benimsemiştir.

İşe Alım Süreci

Kişisel ve mesleki yetenekleri yüksek, insan ilişkileri gelişmiş, genç, dinamik, yetenekli adaylar deneyim ve pozisyonuna göre farklı değerlendirmelerin ardından ailemize katılmaktadır. İşe alım sürecimizde:

·         Açık pozisyonlar için veritabanımız, kariyer portalları ve bireysel başvurular değerlendirilir, adaylar ön görüşmeye davet edilir.

·         İnsan Kaynakları ile yapılan ön görüşme sonucunda uygun görülen adaylara pozisyonun gerekliliğine göre İngilizce testi, kişilik envanteri gibi testler uygulanır ve kısa listeye alınan adaylar ilgili bölüm yöneticisi ile görüştürülür.

·         Bölüm yöneticisi tarafından onaylanan adaylara referans ve ücret çalışması sonrasında teklif sunulur.

·         Aday işe başladıktan sonra, oryantasyon ve İSG eğitimleri ile göreve adaptasyonu sağlanır. 

Kariyer ve Gelişim Yönetimi

·         Has Vida’da, çalışanların performansları ve yetkinlik gelişimleri belirli periyotlarda izlenmektedir.

·         Çalışanların, kişisel ve mesleki gelişim ihtiyaçları dikkate alınarak yıllık eğitim planları hazırlanmaktadır.

·         Gerçekleşen eğitimler sonrasında, katılımcıların eğitim ile ilgili değerlendirmeleri dikkate alınarak, eğitim organizasyonlarında da sürekli gelişim hedeflenmektedir.

·         Çalışanların, performans değerlendirmeleri ve eğitim süreçlerinin bitimi sonrasında kariyer planları yapılmaktadır.


Ücretlendirme ve Yan Haklar 


Has Vida’da, hem çalışanın yetkinliklerini hem de yaptığı işin şirkete katkısını, sorumluluk seviyesini değerlendiren ücretlendirme sistemi esas alınmıştır. Çalışanlarımıza;


·         Ücret ( Yılda 12 maaş + 1 maaş ikramiye olmak üzere 13 maaş)

·         Sosyal Yardımlar ( Evlenme, Doğum yardımı vb.)

·         Öğle Yemeği

·         Personel Taşıma Hizmeti sağlanmaktadır.

Başvurular 


Çeşitli kariyer portallarından ve ik@hasvida.com adresinden iş başvuruları alındığı gibi; aşağıdaki formu doldurarak da firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınız, gizlilik kuralları çerçevesinde tek tek incelenerek veritabanımıza eklenecektir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, uygun görüldüğü takdirde iletişime geçilecektir.


İş Başvuru Formu

CAPTCHA code