Kalite Politikamız

Müşteri Memnuniyeti

Amacımız iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak onlara beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.
Bu yapılırken yasal yükümlülükler dikkate alınmaktadır.

Teknoloji ve Kalitede Liderlik

Hedefimiz; Ürünlerimize, ürün ve hizmet süreçlerimize uyguladığımız yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme ile iç pazarda sahip olduğumuz teknolojik önderliğimizi ve yüksek kalitemizi dünya pazarına da taşımaktayız.

Ana sanayi, tedarikçi bütünleşme;

Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetine yönelik uygulamalarımızı, ana sanayi ve tedarikçilerimizle işbirliği ve iletişimi maksimum seviyede tutarak süreçlerimizin daha verimli hale gelmesini sağlamaktayız.

Sürekli iyileştirme

Hedeflerle yönetim anlayışı içerisinde sürekli iyileştirme ve “sıfır” hata prensibi kapsamında öneri sistemini de kullanarak ürün, üretim ve kalite verimliliğini arttırmakta, personel kalifikasyonunu sürekli eğitimlerle geliştirmekteyiz. Bunu yaparken günümüzün modern proses iyileştirme ve geliştirme metotlarını kullanmaktayız.

Çevreyi Koruma

Yaşadığımız doğal çevreyi ona zarar verebilecek her türlü etkenden korumamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu amaçla çevreyi korumaya yönelik en uygun malzeme ve tekniklerin seçilmesi temel prensibimiz olup, tedarikçilerimizi bu yönde teşvik etmekteyiz.

Kalite Belgelerimiz