Çalışanlarımızla Daha İyiye, En İyiye

Has Vida kültüründe, açık iletişim ve samimi ilişkiler aracılığıyla çalışanlarımızda yarattığımız bir bütünün parçası olma hissiyatıyla büyüyoruz.

Sürekli gelişen ve yenilikçi bir firma olarak çalışanlarımıza, kariyer gelişimlerine yönelik ihtiyaçları olan ortamı ve fırsatları sunuyoruz.

Titizlikle yaklaştığımız ücret ve yan hak politikalarıyla çalışanlarımızın her daim güvende hissetmesi için çalışıyoruz.

Has Vida Kültürü

Samimiyet

Çalışanlarımızın her daim yanında oluyor, onları gönülden dinleyerek şirket genelinde motive edici ve samimi bir ortam yaratıyoruz.

Aidiyet

Çalışanlarımızı Has Vida ailesinin bir ferdi gibi görüyor, kendilerine değer veren bir bütünün parçası gibi hissetmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Yenilikçi Yaklaşım

İnovasyona önem veriyor; çalışanlarımızın da yenilikçi bakış açılarını geliştirmeleri ve geleceğe yönelik çalışmaları için teşvikler sağlıyoruz.

Her Daim Öğrenme

Has Vida olarak kendimizi sürekli yenilerken, çalışanlarımızın da kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkıda bulunarak; endüstride sağlam bir yer edinmelerini sağlıyoruz.

Güven

Çalışanlarımızın her daim güvende hissetmelerini önemsiyoruz. Bu sebeple çalışma koşulları, ücret ve yan haklar gibi konulara titizlikle yaklaşıyoruz.

Çalışanlarımız ne diyor?

Toplumsal cinsiyet eşitliğinin her alanda sağlandığı, vizyonu ve misyonu ile geleceğe ışık tutan Has Vida; teknolojik yeniliklere açık yapısı ile her geçen gün daha başarılı işlere imza atma yolunda hızla ilerlemekle birlikte, kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmanın gururunu yaşatıyor.
Kübra Pektaş

Üretim Mühendisi

Has Vida, her daim daha güçlü ve gelişmiş bir firma olmak adına çalışıyor. Teknolojik gelişmelerden faydalanarak AR-GE çalışmalarını her gün bir adım daha öteye götürüyor. Güçlü bağlantı elemanlarıyla insanları hayata daha sıkı bağlayacağız.

Ersan Karataş

Ustabaşı

Has Vida yeniliklere açık ve çalışanına değer katan bir şirket. Kariyer hedefliyorsanız, burada kendinizi geliştirmeniz adına pek çok fırsat var. Samimi ve motive edici ortamı ile çalışanına sıcak bir ortam sağlıyor.
Samet Alkan

Planlama Görevlisi

Has Vida’da Kariyer

Açık Pozisyonlar

Torna (Freze) Operatörü

Dinamizmimize güç katacak ve gelecek başarı hikayemizde bizimle birlikte olacak “Torna (Freze) Operatörü” takım arkadaşları aramaktayız.

Kalıphane Mühendisi

Dinamizmimize güç katacak ve gelecek başarı hikayemizde bizimle birlikte olacak “Kalıphane Mühendisi” takım arkadaşları aramaktayız.

Üretim Operatörü

Dinamizmimize güç katacak ve gelecek başarı hikayemizde bizimle birlikte olacak “Üretim Operatörü” takım arkadaşları aramaktayız.

Has Vida Staj Programına Katıl

Üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerinden AR-GE ve Üretimle ilgilenen, yenilikçi ve global bir firmada deneyim edinmek isteyen değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

Her daim gelişen ve yenilikçi bir firmanın parçası olmak ister misiniz?

Staj Başvuru Formu