AR-GE Sistemi ile Beklentilerinize Uygun Özel Tasarım

İnovasyon çalışmalarıyla kalite ve verimliliği yükselterek termin sürelerini kısaltıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri tasarlıyoruz.

İnovasyonu Daima İşimizin Odağında Tutuyoruz

AR-GE Merkezi

1969 yıllında başladığımız bağlantı elemanları imalatındaki serüvenimizi, Mayıs 2023 tarihinde AR-GE Merkezimizin Sanayi Bakanlığı tarafından onaylanması ile daha üst seviyelere taşıdık.

İmalat ve Laboratuvar yeni teknolojilerinden faydalanarak, inovasyon süreçlerinde faydalı modellerimiz, patentlerimiz ve yeni ürünlerimizle birlikte daha üst seviyede çalışmaya devam edeceğiz.

AR-GE Merkezimiz, günden güne farklı hammadde ve ürün çeşitleri ile yaptığı çalışmalarla gerek lokalleştirme gerek ise global pazarda payımızı arttırmayı hedeflemektedir.

Prototip Fabrikada
Sürekli Eğitim

Teknik eğitimler adına inşa ettiğimiz mini fabrikamızda; üretimde yer alan makineler, makine parçaları, kalite cihazları ve kalıplar ile çalışanlarımızın bilgilerini sürekli güncel tutmalarını sağlıyor, düzenli olarak verimli eğitimler gerçekleştiriyoruz.

3D ve Simülasyon

Her geçen yıl gelişen teknolojinin yarattığı imkanları takip ederek üretim süreçlerimizi ve ürünlerimizi geliştiriyoruz.

3D destekli programlar aracılığıyla ürünün geometrik yapısını geliştirip fonksiyonelliğini attırırken, soğuk dövme için gereken kalıpların konstrüksiyonlarını iyileştiriyoruz. Dövülmesi ve üretilmesi daha zor ürünler konusundaki bilgi ve deneyimimizi sürekli geliştiriyoruz.

Üniversite İşbirlikleriyle Laboratuvar ve Teknik Bilgimizi Zenginleştiriyoruz

Üniversiteler ile AR-GE Çalışmaları

Üniversiteler ve akademisyenlerle kurduğumuz uzun soluklu iş birlikleri ile soğuk dövme konularında uzmanlaşan akademisyenlerle birebir çalışmalar yürütüyor; üniversitelerle sözleşmeli işbirlikleri yapıyoruz.

Simülasyon Destekli Çalışmalar

3D teknolojisi ve dijitalleşme ile süreç ve üretim için gereken malzeme özelliklerini daha doğru belirliyor ve süreçleri daha doğru kurguluyoruz. Hammadde seçiminden, paketlemeye kadar tüm üretim süreçlerini doğru analiz edip; ihtiyaca göre kurgu yapıyoruz.

Hedef PPM oranını sıfıra düşürmek

Simülasyon çalışmaları ile üretim süreçlerindeki PPM oranlarını, doğal fireler hariç hep sıfıra yaklaştırmayı hedefliyoruz.

Teknik Eğitimlerle
Ekibimizi Sürekli Geliştiriyoruz

Akademisyenler tarafından gerçekleştirilen teorik ve uygulamalı eğitimler ve çeşitli danışmanlıklarla; çalışanlarımızın tecrübesini, teknik ve mühendislik bilgileri ile birleştiriyoruz. Yeni ürünlerimizde bu bilgiler ile en iyi tasarımları yapıyor ve üretim süreçlerini çıkarıyoruz. Bu eğitimler, AR-GE merkezimizdeki bilgi deneyimini artırırken sahadaki personellerimizin bilinçlenmesine de katkı sağlıyor.

AR-GE Merkezinde Sürdürülen Çalışmalar

Metalurjik Morfolojik Hammadde Yorumlama

Üretimde kullanılan hammadde seçimlerini, edindiğimiz bilgiler ışığında iyileştiriyor ve de hammaddelerin alternatiflerini yaratıyoruz.
Başta yüksek alaşımlı çelikler olmak üzere, kullanılan tüm hammaddelerin analizini ve yorumlamasını; hem laboratuvarımızda AR-GE ve kalite ekiplerince hem de daha gelişmiş imkanlara sahip olan kurumların laboratuvarları ile işbirliği içinde yapıyoruz.

Soğuk Dövme Prosesi

Ürettiğimiz tüm ürünlerde gerekli olan soğuk dövme prosesini geliştirmek için sürekli yenilenen 3D ve simülasyon programlarını araştırıyor; değer katacak bu ve benzeri uygulamaları kullanmaya başlıyoruz.
Proseslerimizi ve konstrüksiyonlarımızı sürekli gözden geçirerek üretim süreçlerimizi geliştiriyor ve toplam verimliliğe katkıda bulunuyoruz.

Sonlu Elemanlar Yöntemi

Bağlantı elemanlarının sadece montajı esnasında değil; montaj sonrasında da işlevlerinde sürekliliği sağlamak ve on yılı aşkın bir süre boyunca fonksiyonunda bir problem yaşanmaması için çalışmalar yürütüyoruz.
Titreşim, korozyon ve birçok mekanik konuda ürünlerimizi sürekli geliştirmenin yanı sıra, kullanım sırasında oluşabilecek olası problemleri de öngörerek ortadan kaldırıyoruz. Böylece müşterilerimizin talep ettikleri ürünlerin değerini yükseltiyor ve memnuniyeti artırıyoruz.

50 Yıllık Tecrübe
ve İnovasyonu Bir Araya Getiriyoruz

AR-GE Destekli Tasarımlar ile İhtiyacınıza Özel Ürünler için:

Teklif Al

Size en uygun seçeneği tercih ederek, fiyat teklifi taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Listenizi mail olarak gönderin

Ürün Bilgilerini Girerek Teklif Al

Aşağıdaki formu doldurarak, fiyat teklif talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Satış ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

İletişim Bilgileriniz

Ürün Bilgileri

İkinci Ürün Bilgileri

Üçüncü Ürün Bilgileri

Ürün Görselleri

Sağlanan bilgilerde eksik veya hata gözlemlenmesi durumunda, satış ekibimiz sizlere ulaşacaktır.

Liste Göndererek Teklif Al

Aşağıdaki formu doldurup, listenizi yükleyerek fiyat teklif talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Satış ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

İletişim Bilgileriniz

Ürün Listeniz

Sağlanan dokümanlarda eksik veya hatalı bilgi olması durumunda, satış ekibimiz sizlere ulaşacaktır.