Has Vida Standardı:​
Kalite, Hızlı İletişim, Yenilikçi Yaklaşım

Has Vida, müşteri odaklı duruşu ve inovasyonu odağına alan iş modeliyle uluslararası standartlarda hizmet sağlayan global bağlantı elemanları partnerinizdir.

Kuşaktan Kuşağa Güçleniyoruz

1969 yılında, 150 m2 alan ve 10 makine ile başlayan hikayemiz bugün 13.400 m2 alan ve 200 adet yüksek teknoloji makineyle devam ediyor. Saatte 1 milyon vida üretimiyle hızla globalleşiyoruz.

Küçük bağlantı elemanlarının gözle görülemeyen her bir detayının bile büyük önem taşıdığının farkındayız. Bu yüzden 50 yılı aşan sektör tecrübemize tecrübe katarak, en yüksek kalitede özel tasarım bağlantı elemanları üretiyoruz. Otomotiv, elektrik, elektronik ve beyaz eşya sektörleri başta olmak üzere yurtiçinde ve yurtdışında birçok firmaya gönülden hizmet veriyoruz.

Felsefemiz “Kaliteli düşün, yaptığın işten gurur duy.” ilkesine dayanıyor. Sağlam müşteri ilişkilerimizden ve dakik teslimat sürelerimizden ödün vermeyerek, sürdürülebilir ve güven dolu çözüm ortaklığıyla müşterilerimize değer katıyoruz.

Has Vida Standardı: Hatasız Üretim, Üst Düzey Kalite

Has Vida olarak, “Başarılı şirket çok üreten değil, kaliteli üretendir.’’ yaklaşımıyla üretime değer katarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Araştırmaya ve İnovasyona Olan Tutkumuzla En İyisini Geliştiriyoruz

Endüstri 4.0 ile iç içe yaşıyor, bir saniye olsun kendimizi teknolojiden uzak tutmuyoruz. İnovatif çalışma modelimiz sayesinde büyümeyi hiç bırakmayan bir firma olmaya devam ediyoruz.

Sürekli İletişim Sağlayarak, Şeffaf Yaklaşımı Benimsiyoruz

Has Vida olarak müşterilerimizle süreç boyu şeffaf bir iletişim kuruyoruz. Bu sayede müşterilerimizle ve çalışanlarımızla sürdürülebilir güçlü iletişim bağları oluşturuyoruz.

Çözüme İhtiyacınız Olduğunda, Has Vida Yanınızda

En beklenmedik ve ani durumlarda bile hızlı ve atik yaklaşımımızla, partnerlerimizin problemlerine inovatif yöntemlerle çözüm üretiyoruz.

53 Yıllık Deneyim ve Birikimle Sektöre Öncülük Ediyoruz

Yarım asrı aşkın tecrübemizi sektöre ve paydaşlarımıza değer katmak adına kullanıyoruz. Bu değerli birikimi üretimimizin her aşamasına yansıtıyoruz.

İnsana Verdiğimiz Değer ile Samimi “Bağlar” Kuruyoruz

Nasıl bir vida üreticisinden daha fazlası oluyoruz? İnsan ilişkilerimizi güçlü ve samimi temeller üzerine kurarak. Hem müşterilerimizle hem de çalışanlarımızla uzun süreli ilişkiler yaratarak güvenilirliği ve sadakati odağımıza alıyoruz.

Misyonumuz

Küçük bağlantı elemanlarının, büyük bir önem taşıdığının farkındayız. Yeniliğe açık, yaşayan ve insan odaklı stratejilerle, değer katan “bağlantılar” yaratmak için buradayız.

Yenilikçi çözümler üretmeye olan tutkumuzla, sanayi endüstrilerini ileriye taşıyacak patent ve ürünleri geliştirerek global alanda sektöre liderlik etmeyi hedefliyoruz.

Sertifikalarımız

ISO 9001 : 2015

Kalite Yönetim Sistemleri

ISO 10002 : 2018

Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

ISO 14001 : 2015

Çevre Yönetim Sistemleri

ISO 45001 : 2018

İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi

IATF 16949 : 2016

Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi

Verimli Üretim Süreçleri ile
Sürdürülebilirliğe Katkıda Bulunuyoruz

Ürettiğimiz ürün ve verdiğimiz hizmet süreçlerinde sürdürülebilirlik ilkelerini hep ön planda tutuyoruz. Attığımız her adımın; çalışanlarımızdan başlayarak tüm topluma, çevremize ve nihayetinde dünyamıza hizmet etmesine önem veriyoruz. İş modelimizi sürekli geliştiriyor, verimliliği artırabilecek ve tasarruf yapılabilecek her alanı sürekli araştırarak değişimin öncüsü olmaya çalışıyoruz.

Filtreleme Mekanizması ile %25 Daha Az Yağ Tüketiyoruz
2020’de kuruduğumuz filtreleme mekanizması ile üretimde kullanılan yağları filtreliyor ve bu yöntem ile yağların makinelerde tekrar kullanılmasını mümkün kılıyoruz. Yağ tüketimindeki bu sistematik azalma ile 18 ay içinde yağ satın alımımızı %24,6 oranında azaltmış bulunuyoruz.
Mühendislerimizin Çalışmaları ile %26 Daha Az Hurda Çıkarıyoruz
Sistemsel düzenlemeler ve mühendislerimizin çalışmalarıyla, her geçen gün daha az atık ve hurda yaratacak şekilde çalışıyoruz. Hurda azaltma projeleri sayesinde, 2019 yılından bugüne hurda ve firelerde %26 azalma sağlamayı başardık. Bugün, aylık bazda 5 ton daha az çelik kullanarak üretim yapabiliyoruz.

50+ Yıllık Tecrübe
ve İnovasyonu Bir Araya Getiriyoruz

DIN ve ISO standartlarına uygun hatasız ürünler için:

Teklif Al

Size en uygun seçeneği tercih ederek, fiyat teklifi taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Listenizi mail olarak gönderin

Ürün Bilgilerini Girerek Teklif Al

Aşağıdaki formu doldurarak, fiyat teklif talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Satış ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

İletişim Bilgileriniz

Ürün Bilgileri

İkinci Ürün Bilgileri

Üçüncü Ürün Bilgileri

Ürün Görselleri

Sağlanan bilgilerde eksik veya hata gözlemlenmesi durumunda, satış ekibimiz sizlere ulaşacaktır.

Liste Göndererek Teklif Al

Aşağıdaki formu doldurup, listenizi yükleyerek fiyat teklif talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Satış ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

İletişim Bilgileriniz

Ürün Listeniz

Sağlanan dokümanlarda eksik veya hatalı bilgi olması durumunda, satış ekibimiz sizlere ulaşacaktır.