Üretim

İhtiyacınıza en uygun parçaları üretmek, Has Vida olarak önceliğimiz. Bunun için inovasyonu işimizin kalbine koyarak, 50 yılı aşan tecrübemizle şekillendirdiğimiz AR-GE ve ÜR-GE süreçleri ile uluslararası standartlarda üretim yapıyoruz.
1

İhtiyaç ve Talep Analizi

Özel ürün talepleriniz, AR-GE ve tasarım birimlerimiz tarafından detaylıca incelenir ve projelendirilir. İstediğiniz ürünün toleransları, sertliği, yüzey işlemi, metal karakteristikleri ve fonksiyonu göz önüne alınarak tekliflendirme yapılır. Tekliflendirme aşamasında, ürünlerin alım sıklığı, paketlenme şekli, istenilen sevkiyat şekli ve sevkiyat lotlarının adetleri de dikkate alınır.

Boy (L):

4mm - 150mm

Çap:

M2 - M12

İhtiyacınıza Yönelik
Kafa Çeşitleri

ve daha fazlası

2

AR-GE Destekli Tasarım

Özel ürünleriniz için gereken kalıpların 3D simülasyon tasarımları hazırlanır. İhtiyacınıza en uygun ve en dayanıklı ürünler için gereken optimizasyonlar yapılır.

3

ÜR-GE Tabanlı Planlama ve Üretim

AR-GE’den gelen tasarımlar ışığında, ürünlerinize en uygun hammaddeler seçilir ve yüksek teknolojili makinelerde üretime alınır.

4

İhtiyaçlarınıza Uygun, Hatasız Ürünler

Dizayn edilen proseslerde ürünleriniz üretilir. Üretim sürecinin her aşamasında kalite kontrolü ve lot takibi yapılır. Siparişiniz için üretilen her lotun takibi, kalite ve adet bilgileriyle ve geriye yönelik takip mekanizmasıyla, SAP sisteminde yapılır. Bu şekilde ürünlerinizin süreçleriyle ilgili her bilgiyi anlık izleyebilirsiniz.

5

Paketleme ve Sevkiyat

Ürünleriniz, ihtiyaç analizinde belirtilen şekilde paketlenir. Paketleme; istediğiniz adette, belirtilen kolilerde yapılır ve teslim talebinize uygun olarak size ulaştırılır.

Connections That Matter

Teklif Al

Size en uygun seçeneği tercih ederek, fiyat teklifi taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Listenizi mail olarak gönderin

Ürün Bilgilerini Girerek Teklif Al

Aşağıdaki formu doldurarak, fiyat teklif talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Satış ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

İletişim Bilgileriniz

Ürün Bilgileri

İkinci Ürün Bilgileri

Üçüncü Ürün Bilgileri

Ürün Görselleri

Sağlanan bilgilerde eksik veya hata gözlemlenmesi durumunda, satış ekibimiz sizlere ulaşacaktır.

Liste Göndererek Teklif Al

Aşağıdaki formu doldurup, listenizi yükleyerek fiyat teklif talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Satış ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

İletişim Bilgileriniz

Ürün Listeniz

Sağlanan dokümanlarda eksik veya hatalı bilgi olması durumunda, satış ekibimiz sizlere ulaşacaktır.